DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska Sp. z o. o.
  • Kontakt: Joanna Werckpost
  • Telefon: 609696001
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Nasz klient, znany z wysokiej jakości produktów drobiarskich, poszukuje nowego członka zespołu. Jeśli masz doświadczenie przy rozbiorze i porcjowaniu mięsa drobiowego - to właśnie Ciebie szukamy! Jesteśmy przekonani, że sukces naszej firmy zależy od zaangażowania i profesjonalizmu naszych pracowników, dlatego zwracamy uwagę na każdego kandydata, który chce się rozwijać razem z nami.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Zadania:

  • Rozbiór i porcjowanie drobiu zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Zachowanie najwyższych standardów sanitarnych, dbając o bezpieczeństwo żywności.
  • Drobne prace produkcyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską.
  • Stawkę godzinową €13,27 - €16 (zależy od Twojego doświadczenia).
  • Dodatek ADV w wysokości 6,3% do każdej przepracowanej godziny.
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny: 10,82% | 8,33%,
  • Pracodawca ceni Twój czas, dlatego za nadgodziny, godziny popołudniowe oraz soboty stawka jest wyższa o 25%, a w niedziele o 100%.
  • Zakwaterowanie w pokojach max 2-osobowych z dostępem do wi-fi.
  • Transport do i z miejsca pracy.
  • Tygodniowy system wynagrodzeń.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy przy rozbiorze i porcjowaniu mięsa drobiowego.
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowości do pracy w temperaturze 6°C.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Zadzwoń do nas już teraz +48 609 696 001, a my pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i rozpoczęciem pracy.